e-Wedding.pl

Turystyka :: Wokół Ślubu i Wesela

Rejestracja Zamów magazyn

Turystyka

to bajkowe zwieńczenie uroczystości ślubnych i wesela. Podczas tych kilku tygodni będziecie mieli szansę pobyć tylko we dwoje, więcej »
Czarny Groń to nowe, wszechstronne miejsce na weselnej mapie Polski – spełnia wszelkie oczekiwania Gości zarówno szukających kompleksowej usługi hotelowej, gastronomicznej jak i rekreacyjnej. więcej »
Gruzja, czyli z gruzińskiego Sakartwelo, to kraina położona wśród kaukaskich gór w Azji. To miejsce, gdzie ludzie są uśmiechnięci, a malownicze krajobrazy i średniowieczne miejscowości sprawiają wrażenie, że czas stanął tu w miejscu. więcej »
Obudzić się w mieście, które nigdy nie śpi – o tym marzą miliony ludzi na całym świecie, nucąc znany hit Franka Sinatry. Mój pierwszy nowojorski świt przypadł na sam środek tamtejszego tygodnia mody. więcej »
Sycylia, największa wyspa na Morzu Śródziemnym, jest nam dobrze znana i jednocześnie owiana tajemnicą. Dawniej przyciągała przybyszów z całego świata, kusząc wspaniałymi połączeniami szlaków handlowych. więcej »
Wietnam to prawdziwa perła Indochin. Kraj, który po latach letargu budzi się do życia, powoli stając się kolejnym azjatyckim tygrysem. Na szczęście wciąż daleko mu do nowoczesnego Singapuru czy też mocno zurbanizowanej Malezji. więcej »
Do samolotu w Warszawie wsiadamy w grubych swetrach i czapkach. Po kilku godzinach lotu jesteśmy na Cyprze. Wita nas ogromny księżyc w pełni i mimo nocnego chłodu zniewalają cudowne, roślinne zapachy. więcej »
Pierwsze skojarzenie ze Śląskiem? Górnik i przemysłowy komin, rolada i żurek. W rzeczywistości to region, gdzie mieszkańcy są gościnni, pielęgnują tradycję i szanują wartości rodzinne. więcej »
Można oczywiście zacząć od ślubu w Kościele Mariackim i pojechać drabiniastymi wozami, w strojach ludowych, z banderią konną i przyśpiewkami do Bronowic. więcej »
Kambodża to coraz bardziej popularny kierunek wśród miłośników azjatyckich podróży. Znajduje się tam jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie – kompleks świątyń Angkoru, częsty świadek zaręczyn i ślubnych sesji fotograficznych. więcej »
Myśl o ślubie za granicą jeszcze kilkanaście lat temu wzbudzała wśród ludzi zaskoczenie i pewien stopień niedowierzania. Gdybyśmy do tego dodali daleką, egzotyczną destynację, z pewnością byłoby to zaliczane do szalonego i nierealnego pomysłu. więcej »
Poznanie wysp hawajskich i sprawdzanie autentyczności hawajskiego powiedzenia - „jeśli czegoś nie możesz tutaj dostać to znaczy, że tego nie potrzebujesz” - to wspaniały początek nowego życia u boku ukochanej osoby. więcej »
DLACZEGO TRÓJMIASTO? Piękne, piaszczyste PLAŻE, długie mierzeje, klify, urokliwe nadmorskie KURORTY czy niezwykłe bogactwo ZABYTKÓW. Trzy miasta - GDAŃSK, GDYNIA i SOPOT - określane jedną nazwą - Trójmiasto, tworzą idealną scenerię dla WESELA MARZEŃ! więcej »
Tak, ta hawajska BOGINI TAŃCA hula, muzyki, roślinności, dzikich lasów i miłości zadomowiła się też NA MAZOWSZU, bo nasza słowiańska dusza wzdycha za wszystkim, co wiąże się z RADOŚCIĄ. więcej »
Zakopane to niezwykłe miejsce, które na wszystkich wywiera ogromne wrażenie i sprawia, że chce się do niego wrócić, by spędzić w nim więcej czasu. więcej »

Porady

Już niedługo Twój wielki dzień! Za chwilę włożysz białą suknię i wypowiesz sakramentalne „TAK”. Zanim to zrobisz, sprawdź, jak odpowiednio podkreślić swoją urodę, więcej »
Jak zorganizować ślub i wesele we Włoszech? Ślub w Wiecznym Mieście albo w osławionym dzięki filmowi z Pierce’em Brosnanem i świetną Trine Dyrholm − Sorento to marzenie niejednej pary. więcej »
Ślub, wesele, a później małżeństwo to niezwykła podróż. Małgosia i Witek kochają podróże. Zwiedzili kawał świata. więcej »
Powiew świeżego powietrza, pączki kwiatów i radosna aura cieplejszych dni. Wesele w Niedzielę Wielkanocną to doskonały wybór dla wielbicieli wiosny, żywej zieleni i pastelowych kolorów. więcej »
Od kilku lat na polskim rynku króluje marka Balmain Paris Hair Couture dedykowana do pielęgnacji i stylizacji włosów dla kobiet i dla mężczyzn. więcej »
STELLARIA - limitowana kolekcja ślubna więcej »
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych. Młoda para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów - zdrapek więcej »
Ślub to takie chwile, które młoda para pragnie zachować w swojej pamięci jak najdłużej. Pamięć ludzka nie jest jednak doskonała i z czasem zacierają się najpiękniejsze wspomnienia. więcej »
Wesele na styku dwóch żywiołów: dostojnych szczytów Alp, u których podnóża błyszczą się w słońcu wody jednego z najpiękniejszych jezior świata – Como – to niezapomniane przeżycie dla Pary Młodej i gości. więcej »
Degustacja wina, premiera nowej marki, panel edukacyjny, wystawy, a nawet słuchowisko. Tak w wielkim skrócie wyglądała tegoroczna III już edycja Festiwalu Wina, organizowanego przez firmę TiM S.A, lidera dystrybucji win gronowych w Polsce. więcej »