e-Wedding.pl

Wspólne mieszkanie :: Wokół Ślubu i Wesela

Rejestracja Zamów magazyn

Wspólne mieszkanie

Szkło weneckie to rodzaj szkła artystycznego wytwarzanego w Wenecji. Jednak tradycja wytwarzania kolorowych, niezwykle fantazyjnych szklanych przedmiotów narodziła się na małej wysepce Murano. Początki szklarstwa na Murano sięgają 1291 roku więcej »
To niełatwe pytania dla większości osób podejmujących się zorganizowania dla siebie nowej przestrzeni. Jak chcemy mieszkać? Jakie wnętrza lubimy? To pytania, które potrafią zawładnąć dwojgiem ludzi bez reszty. więcej »
Gdy na palcu pojawia się złoty krążek a wesele dobiega końca, nadchodzi moment, w którym wasze charaktery zostaną poddane ostrej próbie zgodności, jaką jest urządzenie własnego M. więcej »
Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek widzieć niekończącą się budowę domu? Budowę tak powolną, że zanim powstał docelowy dom, to tak naprawdę już nadawał się do remontu? W Polskim krajobrazie taki widok to nie rzadkość. Dlaczego? więcej »
Zaczęli mieszkać razem już dawno przed ślubem, ale nigdy dotąd nie mieli ani czasu ani specjalnie dużo zapału, aby zająć się urządzaniem mieszkania. więcej »

Porady

Już niedługo Twój wielki dzień! Za chwilę włożysz białą suknię i wypowiesz sakramentalne „TAK”. Zanim to zrobisz, sprawdź, jak odpowiednio podkreślić swoją urodę, więcej »
Nadszedł TEN dzień. Na Twoim palcu błyszczy pierścionek zaręczynowy i już wiecie, że ślub i wesele to tylko kwestia czasu. więcej »
Powiew świeżego powietrza, pączki kwiatów i radosna aura cieplejszych dni. Wesele w Niedzielę Wielkanocną to doskonały wybór dla wielbicieli wiosny, żywej zieleni i pastelowych kolorów. więcej »
Od kilku lat na polskim rynku króluje marka Balmain Paris Hair Couture dedykowana do pielęgnacji i stylizacji włosów dla kobiet i dla mężczyzn. więcej »
STELLARIA - limitowana kolekcja ślubna więcej »
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych. Młoda para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów - zdrapek więcej »
Jesteście idealnym i zgranym małżeństwem. Przyjaciele i rodzina zazdroszczą Wam fantastycznej relacji. Niestety, Wy wiecie, że brakuje Wam tego żaru, który jeszcze do niedawna buchał… więcej »
Mruczą, prychają i uwielbiają głaskanie – tak, to koty! Mają rzesze fanów ceniących ich niezależność, kocie sprawki i nocne tajemnice. więcej »
Ślub to takie chwile, które młoda para pragnie zachować w swojej pamięci jak najdłużej. Pamięć ludzka nie jest jednak doskonała i z czasem zacierają się najpiękniejsze wspomnienia. więcej »
Wesele na styku dwóch żywiołów: dostojnych szczytów Alp, u których podnóża błyszczą się w słońcu wody jednego z najpiękniejszych jezior świata – Como – to niezapomniane przeżycie dla Pary Młodej i gości. więcej »