e-Wedding.pl

Zdrowie i uroda :: Wokół Ślubu i Wesela

Rejestracja Zamów magazyn

Zdrowie i uroda

Przewodnik dla Pary Młodej. Zdrowa, gładka i promienna skóra to gwarancja każdego ślubnego wizerunku! więcej »
Kiedy planujecie swój ślub? Wybór daty, suknia, sala weselna, zaproszenia.....Organizacja ślubu to duże przedsięwzięcie. Jednak ogromne znaczenie ma nasze samopoczucie w tym dniu. więcej »
BADANIA GENETYCZNE JAKO INDYWIDUALIZACJA LECZENIA ŻYWIENIOWEGO Z roku na rok nasila się występowanie chorób dietozależnych. Częściej zapadamy na cukrzycę, na schorzenia sercowo-naczyniowe, więcej »
Na temat trendów fryzur ślubnych oraz pielęgnacji włosów i odpowiedniego ich przygotowania na ten jeden z ważniejszych dni w życiu każdej kobiety, wypowiada się Karolina Sztejn – starszy stylista fryzur krakowskiego centrum urody Moss. więcej »
Oczekiwany dzień coraz bliżej i chcesz wyglądać perfekcyjnie. Dlatego do weselnego planu coraz częściej włączamy plan dietetyczny i plan treningowy. Najważniejsze aby wykorzystać tę motywację jako wstęp do stałej zmiany stylu życia. więcej »
Trwają poszukiwania idealnej sukni ślubnej, dom weselny już zarezerwowany, ale proponowane menu wciąż wzbudza kontrowersje… Lista gości nadal nie jest zamknięta, więcej »
Organizm człowieka w około 60% to woda i jest naprawdę ważne, żeby wypijać na co dzień wystarczającą ilość płynów dla utrzymania prawidłowego nawodnienia i zdrowia. więcej »
MAŁGORZATA ABRAMOWICZ - Wizażystka i stylistka fryzur, absolwentka szkoły plastycznejoraz Studium Sztuk Wizualnych, instruktorka makijażu, doradca do spraw wizerunku ślubnego oraz biznesowego. więcej »
PEŁNIA KOBIECOŚCI Tłem dla czerwonych, matowych ust jest nieskazitelnie wyglądająca skóra. Ta elegancka wersja makijażu sprawdzi się doskonale w zimowej scenerii ślubnej. więcej »
Początkowe zaburzenia koncentracji i snu spowodowane towarzyszącym ci niepokojem związanym ze zbliżającym się ślubem, mogą prowadzić do stanów depresyjnych i poczucia wyczerpania. więcej »
Ślubny MAKE-UP W KOLORZE Kilka zasad słonecznego makijażu. Po pierwsze nie bójmy się mocnych, neonowych kolorów (róże, pomarańcze, jaskrawe błękity, zielenie). Lato i wczesna jesień to czas szaleństwa, różnobarwnych owoców. więcej »
Makijaż ślubny jest tak samo ważny jak ten jeden jedyny dzień. Wzrok wszystkich zwrócony jest na pannę młodą, a ona sama musi czuć się jak królewna. więcej »
Ten jeden jedyny mężczyzna, wzruszająca uroczystość, szalone wesele, upojna noc i cudowny poranek w objęciach świeżo poślubionego… Która z nas nie marzy o takim scenariuszu? więcej »
W centrum uwagi W tak ważny i wyjątkowy dzień ślubu młoda para znajduje się w centrum uwagi. I nic w tym dziwnego - to przecież główni bohaterowie uroczystości. Nie sposób ich nie zauważyć. więcej »

Porady

Obrączki ślubne to coś więcej niż zwykła biżuteria. W końcu będziemy je nosić przez dekady, i to codziennie! Dlatego ich wybór jest tak ważny dla każdej Pary Młodej. więcej »
Już niedługo Twój wielki dzień! Za chwilę włożysz białą suknię i wypowiesz sakramentalne „TAK”. Zanim to zrobisz, sprawdź, jak odpowiednio podkreślić swoją urodę, więcej »
Nadszedł TEN dzień. Na Twoim palcu błyszczy pierścionek zaręczynowy i już wiecie, że ślub i wesele to tylko kwestia czasu. więcej »
…czyli jak przygotować listę gości? Tworzenie listy gości to − jak wynika z mojego 12-letniego doświadczenia w pracy z parami planującymi ślub i wesele − jedno z najtrudniejszych zadań stojących przed narzeczonymi. więcej »
Jak zorganizować ślub i wesele we Włoszech? Ślub w Wiecznym Mieście albo w osławionym dzięki filmowi z Pierce’em Brosnanem i świetną Trine Dyrholm − Sorento to marzenie niejednej pary. więcej »
Ślub, wesele, a później małżeństwo to niezwykła podróż. Małgosia i Witek kochają podróże. Zwiedzili kawał świata. więcej »
Powiew świeżego powietrza, pączki kwiatów i radosna aura cieplejszych dni. Wesele w Niedzielę Wielkanocną to doskonały wybór dla wielbicieli wiosny, żywej zieleni i pastelowych kolorów. więcej »
Od kilku lat na polskim rynku króluje marka Balmain Paris Hair Couture dedykowana do pielęgnacji i stylizacji włosów dla kobiet i dla mężczyzn. więcej »
STELLARIA - limitowana kolekcja ślubna więcej »
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych. Młoda para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów - zdrapek więcej »