e-Wedding.pl

Tytanowa i wolframowa, antyalergiczna biżuteria. :: Porady

Rejestracja Zamów magazyn

Porady

Tytanowa i wolframowa, antyalergiczna biżuteria.

Obrączki ślubne to coś więcej niż zwykła biżuteria. W końcu będziemy je nosić przez dekady, i to codziennie! Dlatego ich wybór jest tak ważny dla każdej Pary Młodej.

Jednak nie jest łatwo odnaleźć model idealny. Problemem wcale nie musi być wzór – choć i jego dopasowanie zawsze jest wyzwaniem, ale alergia na metale szlachetne.

Obrączki tytanowe

Niesamowita wytrzymałość, trwałość i lekkość tytanu utorowały mu drogę do branży jubilerskiej. Dziś metal ten używany jest do produkcji opraw okularów, zegarków, kolczyków, bransoletek, a przede wszystkim obrączek ślubnych. Tytan ma wiele zalet. Jest odporny na rdzę, zarysowania i ścieranie. Wytrzymuje próbę czasu lepiej niż białe złoto i platyna – skoro ma być symbolem łączącej Was więzi, niech przetrwa tak długo jak łączące Was uczucie. Jest lekki, ma niezwykle stylowy odcień, który doskonale wygląda. A przede wszystkim tytanowa biżuteria nie uczula − dla organizmu jest neutralna. Jest ona tańszą alternatywą dla palladu i platyny. Obrączki tytanowe są bardzo wygodne w noszeniu, a ich wzór może być zarówno klasyczny, jak i niesamowicie designerski.


Obrączki wolframowe

Zdobywają coraz większą popularność jako obrączki ślubne. Nie ulegają deformacjom, nigdy się nie rysują i zawsze pozostają idealnie błyszczące. Są dużo cięższe od innych obrączek. Nosząc je na palcu, czujemy ich przyjemny ciężar. Nie znajdziemy biżuterii z innych metali, która miałaby blask i połysk choćby zbliżony do obrączek wolframowych. Są hipoalergiczne i nawet na 100. rocznicę ślubu będą wyglądały dokładnie tak samo jak w dniu, w którym je założyliśmy pierwszy raz – są praktycznie niezniszczalne i zawsze wyglądają jak nowe.


  www.bizuteria-tytanowa.pl